Preskočiť na obsah

TJ Družstevník Čirč

TJ Čirč nepretržite funguje od roku 1969. Za ten čas sa striedali úspešné obdobia,s menej úspešnými. V súčastnosti je klub stabilizovaný a mužstvá vo vekových kategóriach dospelých,starších dorastencov,starších žiakov,mladších žiakov a prípravky robia dobré meno obci nie len v okrese,ale aj v krajských súťažiach.

Výbor TJ v súčastnosti pracuje v zložení:

Ján Didik /predseda/,Michal Didik,Michal Pyda,Ján Vataščák a Ján Krompaščík.

TJ sa vo veľkej miere venuje výchove mladých futbalistov,na čom má veľkú zásluhu odchovanec Rastislav Miko,ktorý sa venuje všetkým žiackým kategóriam,odkiaľ deti postupne prechádzaju k dorastencom,ktorých už piatú sezónu vedie dvojica Ján Vataščák,Ján Krompaščík.Každoročne dorast vyprodukuje pár hráčov,ktorí sú plnohodnotnými hráčmi A-mužstva dospelých,ktoré pod vedením Ľubomíra Jacka pôsobí v 5.lige VsFZ.

Futbal však nie je len o zápasoch na íhrisku. Zanietenosť a obetavosť ľudí je zjavná aj mimo trávnika.Keď sme pri tom trávniku,tak treba vyzdvihnúť prácu hospodára Michala Šimu a jeho brata Jána,ktorých zásluhou je fakt,že si hosťujúce mužstvá pochvaľujú jeho kvalitu.Ďalšou osobou,ktorá je v klube dôležitá je aj p.Viera Didiková,ktorá sa stará o uhrádzanie faktúr a zásobovanie výčapu,ktorý nám pomáha vykryť bežné výdavky. Treba podotknúť,že snaha TJ by bola márna,ak by nebola podporená starostom obce p.Michalom Didikom a sponzormi firmou EL-GRIN,GEPOL a Igorom Guľašom.

Veríme,že sa nám podarí nájsť sponzorov,ktorí nám pomôžu,aby 5. liga nebola stropom,ktorý naša TJ dosiahne.